Ahmet Uysal

Youtube Kanalı

Ülkemizin seçkin Orta Doğu Uzmanlarından olan Ahmet Uysal, ülkemiz gençlerinin dünya standartlarına ulaşması ve ülkemizi layıkıyla temsil edebilmeleri için Youtube kanalında düzenli olarak ücretsiz İngilizce ve Arapça dersleri vermektedir. Bu derslere ilaveten kanalda çeşitli oturumlar da bulabilirsiniz.

Youtube Çalma Listeleri

Toplum hayatını etkileyen olguların incelendiği monologların ve panellerin derlendiği çalma listesidir.

Arapça yapılan açık panellerden, Arapça konuşmalarıma kadar Ortadoğu nabzını takip ederken bir yandan dilinizi geliştirebileceğiniz videolar serisidir.

İngilizce yapılan açık panellerden, İngilizce konuşmalarım da dahil olmak üzere Ortadoğu nabzını takip ederken bir yandan dilinizi geliştirebileceğiniz videolar serisidir.

Akademik ve Medya Arapçasını geliştermeyi hedef aldığımız bu okumalarda okunan metinler yine Ortadoğu hakkında seçilerek bölge hakkındaki kültürünüze katkı sağlaması amaçlanmıştır.

Akademik ve Medya İngilizcesini geliştermeyi hedef aldığımız bu okumalarda okunan metinler Ortadoğu hakkında seçilerek bölge hakkındaki kültürünüze katkı sağlaması da amaçlanmıştır.

Ülkemizin değerli sosyologları ile yaptığımız oturumların ve sosyolojik konuşmalarımın derlendiği videolar serisidir.

Ülkemizin değerli bölge uzmanlarıyla Ortadoğu’nun nabzını tuttuğumuz oturumların ve yaptığım bölge analizlerinin derlendiği videolar serisidir.

Çıkmış bulunduğum TV programlarının bir kısmını toplayabildiğimiz bu videolar serisi, TV’deki konuşmamızı kaçırmış bulunup programlarımızı takip etmek isteyenler için derlenmiştir.

Değerli konuklarımla bölge siyasetini değerlendirdiğimiz Arapça dilindeki seminerlerimize izlemeye davetlisiniz.